Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: m2 sorunları

m2 sorunları

Bu ne biçim tablet root atılmıyor hemen bozuluyor ben para verip alıyorum tablet artık benim olmuş oluyo ama bu ne ya root atılmıyo sensör bozuk 8 gb hafıza yalan 2 gb kullanılıyo geçen bi şey göstermissiniz oyun hafızasını taşıma banane oyundan ben belgelerimi hafıza atmak istiyorum 6 gb sistem olamaz heralde root atmak istiyorum root sorumluluğunu alıyorum üstüme başlarım garanti dışına çıkıyomuş aldığıma bin pişman oldum bi işe yaramaz bana root atmayı söyleyin bozulursa zaten parasını ben veriyorum çok baçkadının bilmesini istemiyorsanız faceden nasıl yapılacağını anlatın bi zahmette yazdıklarıma cevap yazın

Admin Ezcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alperen12345 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ne biçim tablet root atılmıyor hemen bozuluyor ben para verip alıyorum tablet artık benim olmuş oluyo ama bu ne ya root atılmıyo sensör bozuk 8 gb hafıza yalan 2 gb kullanılıyo geçen bi şey göstermissiniz oyun hafızasını taşıma banane oyundan ben belgelerimi hafıza atmak istiyorum 6 gb sistem olamaz heralde root atmak istiyorum root sorumluluğunu alıyorum üstüme başlarım garanti dışına çıkıyomuş aldığıma bin pişman oldum bi işe yaramaz bana root atmayı söyleyin bozulursa zaten parasını ben veriyorum çok baçkadının bilmesini istemiyorsanız faceden nasıl yapılacağını anlatın bi zahmette yazdıklarıma cevap yazın
    Değerli Ezcool Kullanıcısı,

Hiç bir marka root işlemleri için destek vermez. Hatta bir çok markanın cihazına root atmak gibi bir şansınız dahi yoktur. Ki kaldı ki biz root atma işini sizin özgürlüğünüze bırakıyoruz dilerseniz root atabilirsiniz ama cihazınızın garanti dışına gireceğini belirtiyoruz. Ve root ile ilgili destek veremeyeceğimizi ve bu konuda size yardımcı olamayacağımız için de özür dileriz.

Tabletlerimiz TSE tarafından onanmış yalan bir beyan bildirme gibi bir durum söz konusu değildir ve olamazda. Cihazın içerisinde Disk 8 GB olup 3 ayrı bölümle ayrılmıştır.
    1. İşletim sistemi bölümü ( Uygulamaların saklandığı alan )
    2. Yedek bölüm ( Dosya, resim, Müzik saklama alanı )
    3. Recovery bölümü ( Yazılımın kurulmuş ve istediğiniz tekrar sıfır çalışır hale getirme alanı )

Depolama birimi ile ilgili açıklamayı sitemizden ulaşabilirsiniz.

Tabletlerde Depolama Birimi Açıklaması : http://forum.ezcool.com.tr/showthrea...imi-aciklamasi

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

İyide hiç bir root programları çalışmıyor bari sadece çalışan bi uygulama söyleyin

Admin Ezcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alperen12345 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyide hiç bir root programları çalışmıyor bari sadece çalışan bi uygulama söyleyin
    Değerli Ezcool Kullanıcısı,

Maalesef bu konuda yardımcı olamıyoruz.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

Üye
    Adminin cevabı üzdü beni neyse iyi günler