Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tablet arıza

Exclamation Tablet arıza

2013 yılında aldığım tablet yaklaşık bir yıl önce arıza yaptı şu an açılmıyor şarj olmuyor arıza yapmadan öncede fotoğraf veya video çekip kaydetmiyordu sonra tamamen açılmadı, oysaki ben tableti alırken inceledim güzel bir tablet idi. Ancak çok çabuk arıza yaptı. Bu özelliklerde olan tabletin bu kadar çabuk arızalanması şaşırtıcı. Ama çocuğum kullanması için yaptırmaya karar verdim kime nereye hangi adrese göndereceğiz? 2 yıl garantisi vardı daha süresi dolmadı arızalar garanti kapsamında mı yapılacak?

Admin Ezcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yılmaz 59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2013 yılında aldığım tablet yaklaşık bir yıl önce arıza yaptı şu an açılmıyor şarj olmuyor arıza yapmadan öncede fotoğraf veya video çekip kaydetmiyordu sonra tamamen açılmadı, oysaki ben tableti alırken inceledim güzel bir tablet idi. Ancak çok çabuk arıza yaptı. Bu özelliklerde olan tabletin bu kadar çabuk arızalanması şaşırtıcı. Ama çocuğum kullanması için yaptırmaya karar verdim kime nereye hangi adrese göndereceğiz? 2 yıl garantisi vardı daha süresi dolmadı arızalar garanti kapsamında mı yapılacak?
    Değerli Ezcool Kullanıcısı,

Cihazınızı faturası ve Garanti belgesi ile aşağıdaki iletişim bilgileri bulunan merkezimize göndermeniz durumunda gerekli onarım işlemleri yapılacaktır.

1- Cihazımı Teknik Servisinize Nasıl Gönderebilirim?
    2- Cihazımı servise gönderirken nelere dikkat etmeliyim?
    3- Teknik Servis İletişim Bilgilerinizi Öğrenebilir miyim?

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

Çok teşekürler

Değerli Oksid bilişim ve ezcool servis ve firması tabletim bozulduğu için sizlere göndermiştim ve şu an servisten geldi onarımı yapılmış sıfır aldığım gibi olmuş çok teşekürler sizlere işlerinizde başarılar ...

Admin Ezcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yılmaz 59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli Oksid bilişim ve ezcool servis ve firması tabletim bozulduğu için sizlere göndermiştim ve şu an servisten geldi onarımı yapılmış sıfır aldığım gibi olmuş çok teşekürler sizlere işlerinizde başarılar ...
    Değerli Ezcool Kullanıcısı,

Teşekkür ederiz.
    Her zaman servis olarak yardımcı olmaya hazırız.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye