Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dokunmatik Çalışmıyor Lütfen Yardım Edin.

Admin Ezcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı meracar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siz bize m2 nin bir önceki versiyonu olan yazılımı verin biz sorunu çözeriz. zaten sorun yoktu tablette koyduğunuz yazılım yüzünden oldu. siz yaptınız bu sorunu. eski versiyon romlarıda siteye koysanız ne olcak bitarafınızmı eksilcek. Müşteriler memnun olcak. ürünü servise göndermek ücretli neden kendimizin yapabileceği bir şeye para ödeyelim.
    Değerli Ezcool Kullanıcısı,

Ezcool M2 modeli yazılımları değişmedi. Deri görünümlü modeli sonradan çıkan bir model ve yazılımı da sonradan eklenmiştir. Bahsettiğiniz gibi bir eski yazılım olsa ve siteye konulduğunda neden yapmayalım. Sonuçta yazılımdan herhangi bir ücret talep etmiyoruz ki bunu da kasıtlı olarak yapalım.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

Üye
    Alıntı Ezcool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ezcool M2 modeli yazılımları değişmedi. Deri görünümlü modeli sonradan çıkan bir model ve yazılımı da sonradan eklenmiştir. Bahsettiğiniz gibi bir eski yazılım olsa ve siteye konulduğunda neden yapmayalım. Sonuçta yazılımdan herhangi bir ücret talep etmiyoruz ki bunu da kasıtlı olarak yapalım.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye
    Ezcool M2 için siteden paylaştığınız yazılımı tablete yükleyince dokunmatik çalışmaz oldu. Problemsiz yazılımı ne zaman paylaşacaksınız? Paylaştığımız yazılımlar zaten problemsiz demeyin lütfen kesinlikle problemli çünkü bu sorunu tek yaşayan ben değilim gördüğünüz gibi ve yazılım yükleme konusunda kesinlikle yanlış bir işlem yapmış olma şansım yok. Teşekkürler.

Admin Ezcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ferhat Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ezcool M2 için siteden paylaştığınız yazılımı tablete yükleyince dokunmatik çalışmaz oldu. Problemsiz yazılımı ne zaman paylaşacaksınız? Paylaştığımız yazılımlar zaten problemsiz demeyin lütfen kesinlikle problemli çünkü bu sorunu tek yaşayan ben değilim gördüğünüz gibi ve yazılım yükleme konusunda kesinlikle yanlış bir işlem yapmış olma şansım yok. Teşekkürler.

Sitede ki yazılım ile serviste kullandığımız yazılımın aynı olduğu tekrar tespit edilmesine rağmen, sitede ki yazılım yine güncellenmiştir.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

Unhappy m2

aynı sorunu ben de yaşıyorum lütfen birisi yardım etsin

m2

lütfen bana yardım edin aynı sorun bendede var

m2 model pembe renk tablet yazlım ve dokunmatık sorunu

Alıntı Ezcool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Size ulaşabileceğiz bir telefon numarasını özelden bizimle paylaşabilir misiniz?

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye
    aynı sorunu şu an bende yaşıyorum sıze ozelden numaraımı attım yardımcı olursanız sevınırım

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123