Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ezcool Smart GP7 - Sygic Lisansını Yeniden Alma

Admin Ezcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ezcool Smart GP7 - Sygic Lisansını Yeniden Alma

Değerli Ezcool Smart Touch GP7 Kullanıcıları,

Özellikle tabletinizde teknik açıdan yaşayabileceğiniz bir durum karşısında yetkili servis olarak tarafımızca cihazınızın anakart değişimi söz konusu olabilir. Bu değişim sonrası, Lisanslı Sygic Navigasyon programınız çalışmayacaktır. Tekrardan lisanslı bir şekilde kullanmaya devam edebilmeniz için mutlak suretle Sygic Yetkilileri ile irtibata geçmelisiniz. Bunun için sizlere kolaylık olması açısından hazırlamış olduğumuz adımları takip ederek ürün kodunuzu yeniden resetleme yaptırarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Adımları takip ediniz...

1. Sygic yetkililerine mail atmanız gerekmektedir.

- Göndermeniz gereken mail adresi şu şekildedir (support@sygic.zendesk.com )
    - Göndereceğiniz mail konusu ise bu şekilde olmalıdır ( activation reset )

2. Mail içeriği ise buradan indirmiş olacağınız dosyada, aşağıda gösterilen kısma ürün kodunuzu yazarak maili gönderebilirsiniz.

3. Bu şekilde yetkililere mail attıktan sonra, çok kısa zaman içerisinde aktivasyon (ürün kodunuz) kodunuz resetlenmiş olacaktır.

4. Aktivasyon kodunuz resetlendikten sonra, sizi bu şekilde bilgilendireceklerdir.

Türkçesi ise ; ( uygulamayı indirmek için : https://play.google.com/store/apps/d...c.aura_voucher )

5. Atacağınız mailde ki Product Number kısmına resimdeki kazınmış kısımdaki Aktivasyon kodunu yazmalısınız.

6. Bu işlemler neticesinde çok rahat bir şekilde işleminiz gerçekleşmiş olacaktır. Eğer herhangi farklı bir durumla karşılaşırsanız, lütfen buradan bizimle irtibata geçiniz.

Saygılarımızla
    Ezcool Türkiye

Lisans Sorunu

Merhaba. Garantiden yenisiyle değiştirilen Smart GP7 cihazıma elimdeki Sygic lisansını girmek istediğimde karşıma
    "If you'd like to use your Sygic on this device you have to transfer the licence from the first device to this one." şeklinde bir mesaj çıktı.
    Ve bana TRANSFER ya da PURCHASE A NEW LICENCE şeklinde iki seçenek sundu.
    Ben de transferi seçtim ancak her defasında işlem başa döndü.
    Programı kaldırdım, verilerini temizleyip kurdum, cihazı resetledim, sd kartta kalan sygic dosyalarını silip o şekilde yeniden kurdum, hiçbir şekilde olmadı.
    Sonra Sygic'e burada yazan şekilde aşağıya da kopyasını eklediğim mesajı yazdım.

"Dear Sygic

I am the one of Sygic users. After the mainboard is changed, the product code needs to be reset in order to use sygic again. Could you please reset of my product number.

Device model : Ezcool Smart Touch GP7

Product Number : XXXX-XXXX-XXXX-XXXX

Best regards "
    Onlar da bana cevaben:
    Peter Hodovsky (Sygic Support)

Sep 01 15:17

Hello Sir,

thank you for contacting Sygic.

I have reset your code, you can go ahead and activate it on another device.

Please, follow the steps below to activate Sygic: GPS Navigation:

Connect the device to the Internet. We recommend that you use a stable Wi-Fi connection.
    Download Sygic: GPS Navigation from Play store : https://play.google.com/store/apps/d...c.aura_voucher
    After the welcome screen, please select Menu -> Sygic Store -> Activate/Restore -> Activate: Product code, and type in the code (note, that you will have to scroll down to see -> Activate/Restore option ).
    Make sure that product code is typed in correctly (it often happens that customers replace the number „0“ with letter „O“)
    When finished typing the product code select "Done".
    Your Sygic is now activated, you can download maps via Manage maps menu.

Thank you for your understanding.

Best regards,

Peter
    Sygic Customer Support

Ancak onların mesajda yazdığı Sygic Store ve onun altındaki Aktivasyon/Kurtarma menüsü Voucher edition'da değil, GPS Navigasyon ve Harita Sygic sürümünde mevcut.
    Onu da kurduğum ve denediğimde bu lisans numarası Voucher Edition'a ait diyor.
    Voucher'da ise yalnızca activate çıkıyor, lisansımı giriyorum transfer ya da yeni lisans al diyor, transferi seçiyorum tekrar aktivasyon menüsü başa dönüyor.
    5 gündür bir navigasyonu aktif edemedim.
    Adamlara aşağıdaki şekilde cevap yazdım ama karşılık olarak hiçbir cevap gelmedi, sanırım cevabı gönderen bir robot.
    I requested to reset my licence number but I am still wating.

Could you help me please.

I downloaded Sygic: Voucher Edition from Google Play Store and installed it.
    After that I tried to activation on my device with my licence, but it didn't work.
    Program ask me what following diyalog:
    "If you'd like to use your Sygic on this device you have to transfer the licence from the first device to this one."
    And given to me 2 options TRANSFER and PURCHASE A NEW LICENCE by the program.
    I chose to TRANSFER but it didn't change anything.
    Program wanted to me activate my licence again .
    Please help me.
    Konu clauseover tarafından (02.Eylül.2014 Saat 18:45 ) değiştirilmiştir.

Alıntı clauseover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Garantiden yenisiyle değiştirilen Smart GP7 cihazıma elimdeki Sygic lisansını girmek istediğimde karşıma
    "If you'd like to use your Sygic on this device you have to transfer the licence from the first device to this one." şeklinde bir mesaj çıktı.
    Ve bana TRANSFER ya da PURCHASE A NEW LICENCE şeklinde iki seçenek sundu.
    Ben de transferi seçtim ancak her defasında işlem başa döndü.
    Programı kaldırdım, verilerini temizleyip kurdum, cihazı resetledim, sd kartta kalan sygic dosyalarını silip o şekilde yeniden kurdum, hiçbir şekilde olmadı.
    Sonra Sygic'e burada yazan şekilde aşağıya da kopyasını eklediğim mesajı yazdım.

Onlar da bana cevaben:

Ancak onların mesajda yazdığı Sygic Store ve onun altındaki Aktivasyon/Kurtarma menüsü Voucher edition'da değil, GPS Navigasyon ve Harita Sygic sürümünde mevcut.
    Onu da kurduğum ve denediğimde bu lisans numarası Voucher Edition'a ait diyor.
    Voucher'da ise yalnızca activate çıkıyor, lisansımı giriyorum transfer ya da yeni lisans al diyor, transferi seçiyorum tekrar aktivasyon menüsü başa dönüyor.
    5 gündür bir navigasyonu aktif edemedim.
    Adamlara aşağıdaki şekilde cevap yazdım ama karşılık olarak hiçbir cevap gelmedi, sanırım cevabı gönderen bir robot.
    Değerli Ezcool Kullanıcısı,

Konu ile alakalı zaten Sygic firmasıyla görüşmelerimiz devam etmekteydi. Netice aldığımızda buradan sizlerle paylaşmış olacağız.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

Lisans Sorunu

Halen sorun devam etmekte, cihazın lisansını aktif edemediğim için navigasyonu kullanamıyorum.
    10 gündür bir lisans numarasının aktifleştirilmesini bekliyorum, Sygic'in bu kadar ciddiyetsiz bir firma olduğunu bilseydim en başta bu tablete 300 lira verip almayı düşünmezdim.
    Onlar yardımcı olmuyorlarsa sizden tarafıma başka bir lisans numarası vermenizi talep ediyorum.

Alıntı clauseover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halen sorun devam etmekte, cihazın lisansını aktif edemediğim için navigasyonu kullanamıyorum.
    10 gündür bir lisans numarasının aktifleştirilmesini bekliyorum, Sygic'in bu kadar ciddiyetsiz bir firma olduğunu bilseydim en başta bu tablete 300 lira verip almayı düşünmezdim.
    Onlar yardımcı olmuyorlarsa sizden tarafıma başka bir lisans numarası vermenizi talep ediyorum.

Sygic firmasıyla olan görüşmeler sonucu kısa bir süre sonra konuyla ilgili bilgi verilecektir.
    Kısa bir süre içerisinde konuyla ilgili bir çözüm üretilmez ise Ezcool olarak sizin mağduriyetinizi gidereceğimizden emin olabilirsiniz..

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

Üye

Sygic

Sygic:Voucher Edition u indirdim yüklendi. Açmaya çalıştım ancak açmadı tablete geri dönüş yapıyor, yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntı ortaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sygic:Voucher Edition u indirdim yüklendi. Açmaya çalıştım ancak açmadı tablete geri dönüş yapıyor, yardımcı olursanız sevinirim.

Muhtemel olarak yazılımsal bir durumdur. Cihazın yazılımı yeniden yüklemeyi veya Fabrika ayarlarına almak için Hard Reset işlemini deneyiniz.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

Üye

sygic

merhaba; benim tablet açılmıyordu, forum sayfanızdaki anlatımlar doğrultusunda yazılımını güncelledim, sygiç lisansı için ürün kodu yazılı kartı kaybettim..ne yapmalıyım..

Alıntı ferrari38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba; benim tablet açılmıyordu, forum sayfanızdaki anlatımlar doğrultusunda yazılımını güncelledim, sygiç lisansı için ürün kodu yazılı kartı kaybettim..ne yapmalıyım..

Seri numarasını özelden belirtirseniz yardımcı olmaya çalışalım..

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye