Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2 Aylık Tablette Kendi Kendine Kapanma Sorunu !!!

Admin Ezcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı intiqam.azeri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Salam sizi Azerbaycandan rahatsız edirem, benim htc jetstream tabletim var. Tabletim kendi kendiliyinden kapanıp açılıyor, tableti açıp bir işler gördüyüm vakit kapanmıyor bir kaç dakikalık ara vermek istediyimde 2-3 dakika içərisində kendi kendine kapanıp açılıyor, bir de tabletlə işlərimi bitirdikdən sonra tableti kapatıram tablet pili sıfırlayana kadar kendi kendine açılıp kapanıyor. Rica ederim yardımçı olasınız. Birde tabletimdeki şimdiki yazılım yüzünden açıldığında ve kapandığında çok vakit alır 5-6 dakika kadar, bu sorunun giderilmesindede lütfen yardımlarınızı gösterirseniz çok mutlu olurum.
    Merhabalar,

Buradan sadece kendi markamız için destek vermekteyiz. Sizi farklı bir siteye yönlendirebiliriz, oradan konu açarak destek alabilirsiniz. Site adını özelden size gönderdik. Bilginiz olsun...

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

Üye

YARDIM tabletim kapanıyor

tabletım tab s durup dururken kapanmaya basladı mirhan arkadaşımızda önerdiginiz yazılım güncellemesi benim tabletime bildirimlerden geldi ancak ben bunu aksattım ve kapanma sorunu basladı şimdi bildirimlerde yok bi öneri bi yardım lütven ezcool

Admin Ezcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı basar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabletım tab s durup dururken kapanmaya basladı mirhan arkadaşımızda önerdiginiz yazılım güncellemesi benim tabletime bildirimlerden geldi ancak ben bunu aksattım ve kapanma sorunu basladı şimdi bildirimlerde yok bi öneri bi yardım lütven ezcool
    Değerli Ezcool Kullanıcısı,

Yazılım yükleme bölümünden yazılı yükleyebilirsiniz.
    Ezcool miniPAD S- Kitkat Versiyonu - Yazılım yükleme adımları : http://forum.ezcool.com.tr/showthrea...kleme-adimlari

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

Üye

çözüm

sorununuzun çözümü bu https://goo.gl/RAcAHG bağlantıyı ziyaret ederek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz umarız yardımcı olur.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12