Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ezcool Smart Touch 7"

Üye
    Alıntı kadirtutak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar acil yardım, ezcool smart touch 7' silikon kılıf ve ekran koruyucu film alabileceğim yer varmı acaba? Internet sitesi olursa çok iyi olur.
    acil yardim bu konuya

Üye
    arkadaşlar acil yardım, ezcool smart touch 7' kapak kılıf ve ekran koruyucu alabileceğim yer varmı acaba? Internet sitesi olursa çok iyi olur.
    yardim edecek kimse yokmu acaba?

Admin Ezcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yardim edecek kimse yokmu acaba?
    Değerli Ezcool Kullanıcısı,

Google arama sonuçlarında ilgi konu ile alakalı sonuçlar çıkmaktadır.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

Üye
    ?[QUOTE=kadirtutak;368]Arkadaşlar acil yardım, Ezcool Smart Touch 7' silikon kılıf ve ekran koruyucu film alabileceğim yer varmı acaba? İnternet sitesi olursa çok iyi olur.[/QUOTE]

Üye
    Alıntı Ezcool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Google arama sonuçlarında ilgi konu ile alakalı sonuçlar çıkmaktadır.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye
    İllaki reklam olur diye vermiyorsanız, bulacağım siteleri bana e-posta atabilirsiniz. e-mail: abdulkadirtutak@mynet.com

İllaki reklam olur diye vermiyorsanız, bulacağım siteleri bana e-posta atabilirsiniz. e-mail: abdulkadirtutak@mynet.com

Bunları size tavsiye edebiliriz.
    http://www.incehesap.com/7-tablet-ek...-fiyati-22418/
    http://www.incehesap.com/7-tablet-kilifi-fiyati-22466/

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

Üye
    Ezcool ürünlerini satıyoruz.Ürünler gerçekten güzel ancak,7inc tablet ekranı değişti.100 tl civarı aldılar.müşteri o zaman zaten 160_170 tl ye almıştı.isyanlarda adam.teknik servis onarımı fırsat görüp fahiş fiyatlarla hizmet vermemeli ilerisi için fiyatları makul seviyede tutmalıdır..Saygılarımla..

Alıntı greennn2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ezcool ürünlerini satıyoruz.Ürünler gerçekten güzel ancak,7inc tablet ekranı değişti.100 tl civarı aldılar.müşteri o zaman zaten 160_170 tl ye almıştı.isyanlarda adam.teknik servis onarımı fırsat görüp fahiş fiyatlarla hizmet vermemeli ilerisi için fiyatları makul seviyede tutmalıdır..Saygılarımla..

Değerli Ezcool Kullanıcıları,

Fiyatlar konusunda ciddi anlamda piyasaya araştırması yapıldıktan sonra ve de maliyet konusu gözönüne alınarak bu fiyatlar belirlenmiştir. Kesinlikle kar amacı güdülmemektedir. Kar amaçlı bir fiyat politikası uygulamadığımızın bir kanıtı da kati suretle tabletin herhangi bir parçasının satışını yapmamaktayız. Sadece teknik servisimiz bu değişimi yapmaktadır. Ayrıca fiyat konusunda da kesinlikle pazarlık söz konusuda değildir. Bahsemiş olduğunuz bu hesaplamaları zaten tarafımızca da dikkate alınmıştır.

Bilindiği üzere tableti oluşturan bileşenlerin en önemlileri şunlardır. Anakart, LCD Panel, Dokunmatik Ekran, Batarya, ve diğerleri ( arka kapak, adaptör, düğmeleri, hoparlör )

Mesela :
    Ezcool Smart Touch 7" modelimizin satış fiyatı : 188,60 Lira - Güncel Fiyatı
    Anakart : 25 $ = 48 Lira
    Lcd Panel : 40 $ = 77 Lira
    Dokunmatik Ekran : 30 $ = 57,75 Lira
    Batarya : Ücretsiz değişimi yapılmaktadır.
    Adaptör : Ucu / Girişi kırık olmasına rağmen garanti kapsamında olmamasına rağmen, müşteri memnuniyeti adına genelde ücretsiz değişimi yapılmaktadır.
    Arka kapak : Ücretsiz değişimi yapılmaktadır.
    Düğmeleri : Ücretsiz değişimi yapılmaktadır.
    Hoparlör : Ücretsiz değişimi yapılmaktadır.

Eğer ki, LCD Panel ve dokunmatik ikisi beraber kırılmışsa : 70 $ değil, 60 $ alıyoruz = 115,5

Zaten LCD panel veya Dokunmatik beraber kırılmışsa, geriye anakart kalıyor. Tableti oluşturan bu temel parçaların değişimi de elbette ki maliyet açısından yenisine yakın olma ihtimali gayet normaldir.

7" model tabletimiz için fiyat aralığı, 73 Lira ( eğer LCD panel ve Dokunmatik beraber kırılmışsa )
    10" model tabletimiz için fiyat aralığı ise 254 Lira ( eğer LCD panel ve Dokunmatik beraber kırılmışsa ) Smart TEN

Burada dikkat edeceğiniz üzere küçük rakamlarda fiyat aralığı yakın olması, büyük rakamlarda bu fiyat aralığının artması gibi bir durum söz konusu çok normaldir.

Bu açıklamarın ardındadan şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ; teknik servisimiz, bu çeşit durumları asla bir fırsat olarak görmemektedir. Çok makul bir fiyat politikası ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Son birşeyi de hatırlatmakta fayda var. Birçok müşterimizin arızalanan anakartını ve hatta yanan anakartını ücretsiz değiştirmekteyiz. Çünkü uzman teknik servis kadromuz bu anakartın üretim hatası mı yoksa kullanıcı hatası mı olduğunu çok rahat bir şekilde anlamaktadır. Bir kısım kullanıcımız, kendileri tamir etmeye çalışıyor , tamir edemeyince bize gönderiyorlar. Elbette ki bu durumlarda makul bir fiyatla bunun değişimi veya tamirini yapmamız en doğal hakkımızdır.

Ezcool Türkiye olarak, müşteri memnuniyeti politakasına çok önem vermekteyiz.

Sizlere bol kazançlı günler diliyoruz.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

Üye

ezcool smart touch 7" harici 3g desteği vodafone vınn sorunu

hocam merhabalar tableti yaklaşık 1 senedir kullanıyorum ve çok memnunum ancak sorunum şu vodafone 3g vınn almıştım ancak tablette kullanamıyorum vodafone müşteri hizmetleri hiçbir modemin tablette çalışmadığını söylüyor ancak nette vodafone vınn tablete bağlantı için birçok konu araştırdım anlatılan adımları takip ettim ancak yinede olmadı modem ismi :vodafone K3773 mobil modem acaba modem uyumsuzmu bu konuda yardımcı olabilirmisiniz yada ne yapmam gerekiyor bağlantı yapabilmem için lütfen yardım edin

Alıntı alikırbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam merhabalar tableti yaklaşık 1 senedir kullanıyorum ve çok memnunum ancak sorunum şu vodafone 3g vınn almıştım ancak tablette kullanamıyorum vodafone müşteri hizmetleri hiçbir modemin tablette çalışmadığını söylüyor ancak nette vodafone vınn tablete bağlantı için birçok konu araştırdım anlatılan adımları takip ettim ancak yinede olmadı modem ismi :vodafone K3773 mobil modem acaba modem uyumsuzmu bu konuda yardımcı olabilirmisiniz yada ne yapmam gerekiyor bağlantı yapabilmem için lütfen yardım edin

MF190 model 3G Vınn modem ; birçok tablette çalışma ihtimali oldukça yüksektir ama %100 çalışır yine de diyemeyiz. Özellikle Ezcool olarak modellerimizi MF190a özel uyarlamalar yaptık. Ama dediğimiz gibi garantisini veremeyiz. Mesela MF190 3G modemi var olan tabletinize taktığınızda çalıştırmayacaktır ama burada yazılımı yükleyince çalışma ihtimali çok yüksek olacaktır.
    Dilerseniz dikkate alınması gerekenleride göz önünde bulundurunuz.

http://forum.ezcool.com.tr/showthrea...Yaz%FDl%FDm%FD

http://forum.ezcool.com.tr/showthrea...Ctfen-Okuyunuz

Ayrıca destek listesinde yok ise modeliniz, kolay kolay çalışmaz.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu