Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Desen şifre yanlış girilmesi sonucu tablet kilitlenmesi ??

Question Desen şifre yanlış girilmesi sonucu tablet kilitlenmesi ??

merhaba , benim ezcool 9" tablet , desen şifresini defalarca yanlış girilmesinden dolayı kilitlendi.e-posta ve şifre istiyor ama internet bağlantısı tabletten kapalı olduğu için giriş yapamıyorum ve tableti kullanamıyorum.yardımcı olur musunuz ?

Admin Ezcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı demirimran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba , benim ezcool 9" tablet , desen şifresini defalarca yanlış girilmesinden dolayı kilitlendi.e-posta ve şifre istiyor ama internet bağlantısı tabletten kapalı olduğu için giriş yapamıyorum ve tableti kullanamıyorum.yardımcı olur musunuz ?
    Değerli Ezcool Kullanıcısı,

Bahsetmiş olduğunuz bu durum, hard reset işlemi ile çözülmektedir. http://forum.ezcool.com.tr/showthrea...m%FD-kal%FDyor

Ancak bu işlem, tabletiniz Ezcool Smart Touch 9" modelimiz ise eğer, bu proses bu modelde yoktur.

Yapmanız gereken diğer bir işlem ise, yazılımını yeniden yüklemeniz olacaktır.
    http://forum.ezcool.com.tr/showthrea...n%FD-2-GB-oldu

gerekli adımları ise buradan okuyabilirsiniz. http://forum.ezcool.com.tr/showthrea...t-Touch-9-quot

Farklı bir durumla karşılaşırsanız eğer, buraya yazmaya devam ediniz.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

dediğiniz işlemleri denedim ama cihazda kıpırdama bile yok.1 dk botunca elim vol + ile powerda basılı kalıyor ama ekranda hiçbir şey yok.başka yolu yok mu ?

Admin Ezcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı demirimran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dediğiniz işlemleri denedim ama cihazda kıpırdama bile yok.1 dk botunca elim vol + ile powerda basılı kalıyor ama ekranda hiçbir şey yok.başka yolu yok mu ?
    Değerli Ezcool Kulanıcısı

Kullanmış olduğunuz eğer Ezcool Smart Touch 9" modelimiz ise, yukarıda da dediğimiz gibi bu modelde bu proses çalışmamaktadır. Bundan dolayı, ikinci bir alternatif olan yazılımı yeniden yüklemeniz olacaktır. Çok kısa zaman içerisinde yazılımını yükleyerek unutulan şifre sorununu çözmüş olacaksınızdır.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

yazılımı nasıl yükleyecem peki.tabletle hiçbir işlem yapamıyorum ki.

Üye
    merhabalar..desenın yanlıs gırılmesı sonucu ezcool smarttouch 7 ınc cıhazıma anlattıgınız adımları uyugluyorum baslangıcta aynen oluyor yatan androıd seklı var ılk resımdekı unlem ısaretlı oraya gelıncede volume - tusuna basıorum fkat hıcbısey olmuo orda kalıo bı sure sonra tablet kendı kendıne acılıyor kılıt ekranı gelıyor bı turlu format atamadım ne yazıkkı yardımcı olurmusunuz.